czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 listopada 2017
  • wyświetleń: 4389

UKS Rotuz Bronów został mistrzem jesieni!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

W sobotę, 11 listopada Rotuz udał się na spotkanie do Międzybrodzia, aby zagrać tam mecz z Żarem. Mecz który był zapowiadany jako hit kolejki - starcie dwóch sąsiadujących ze sobą w tabeli rywali nie rozczarował. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych akcji, piękne gole oraz sporą dawkę twardej gry.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Mimo że gospodarze postawili ciężkie warunki na własnym obiekcie, to jednak przyjezdni doskonale ustawieni przez trenera Szklarskiego, cały czas przeważali- może nieznacznie, ale jednak. W pierwszej połowie po golach Baneta i Dzidy, Rotuz uzyskał dwubramkowe prowadzenie. Logiczne stało się że na drugą połowę gospodarze, niemający nic do stracenia, wyjdą niezwykle zmobilizowani. Tak też się stało, Rotuz został zepchnięty do defensywy. Sytuacja skomplikowała się dla przyjezdnych w 56 minucie, kiedy to za drugą żółtą kartkę "wyleciał" z boiska Urbanek. Kolejnym ciosem dla Bronowa był piękny gol kontaktowy, zdobyty przez gospodarzy trzy minuty później.

Wydawało się że ekipa Żaru złapie wiatr w żagle w tej sytuacji, jednak to podrażniony Rotuz wyprowadził zabójczą kontrę. Wronka świetnie wyłożył piłkę Banetowi, a ten z niewielkiej odległości zdobył trzeciego gola dla Bronowa. Okazało się że to był "gwóźdź do trumny" gospodarzy, którym kompletnie odechciało się grać w piłkę. W efekcie to Bronów mimo gry w dziesięcioosobowym składzie zdobył kolejnego gola, po raz kolejny świetnie uderzył Dzida.

Dzięki temu zwycięstwu pewne jest że Rotuz przerwę zimową spędzi w ciepłym fotelu lidera!!! Mimo, że w sobotę 18 listopada czeka ich wyjazdowe (zaległe) spotkanie z czwartą drużyną w tabeli czyli GKS Czarni Jaworze II.

LKS Żar Międzybrodzie Bialskie vs UKS Rotuz Bronów 1:4

Bramki dla Bronowa:
43' 70' Dzida
18' 65' Banet

Czerwona kartka:
56' Urbanek (konsekwencja dwóch żółtych)

Skład: Krysta, Sosna, Urbanek, Janik, Tomalik, Wronka, Bieńko, Świerkot, Feruga (87' Gaszczyk), Banet, Dzida (86' Kopeć)

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj