Sport

  • 26 listopada 2017
  • wyświetleń: 2681

Rotuz przegrywa w ostatnim meczu rundy jesiennej

Za nami świetne widowisko, niestety dobry mecz w wykonaniu Bronowa nie został przekuty na 3 punkty...

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


W ubiegłą sobotę Rotuz rozegrał zaległy mecz w Jaworzu, spotkanie to zostało pierwotnie odwołane ze względu na zły stan murawy, zniszczonej opadami deszczu. Jak się okazało zupełnie bez sensu, gdyż w sobotnim meczu murawa była w równie złym stanie, jeśli nie gorszym. Jednak tym razem warunki te nie przeszkadzały gospodarzom spotkania, ponieważ skorzystali z kilku zawodników pierwszej drużyny... Mimo że ponad połowa drużyny naszego rywala, na co dzień stanowi o sile ekipy Czarnych występujących w lidze okręgowej, kompletnie nie było to widoczne na boisku.

To Rotuz prowadził grę w środku pola a pomocnicy z Bronowa często rozrzucali piłki do skrzydłowych lub napastników. Zespół Jaworza w tym czasie głównie nastawiał się na kontry, posyłając długie piłki licząc że ktoś do niej "dopadnie" i wykończy akcję. Niestety "skomplikowana" taktyka Czarnych okazała się dużo bardziej skuteczniejsza, mimo że to Rotuz oddał zdecydowanie więcej strzałów na bramkę rywala. Jaworzanom udało się zdobyć cztery bramki, a honorowe trafienie dla Bronowa zaliczył Dzida Konrad.
Trzeba przyznać że gospodarzom wyjątkowo tego dnia sprzyjało szczęście, nie dość że wszystkie ich celne strzały znalazły drogę do bramki Rotuza, to piłka przy stanie 1-1 zamiast wpaść do ich bramki zatrzymała się w ogromnej kałuży tuż przed linią bramkową.

Tak więc Rotuz przegrywa w ostatnim meczu roku 1:4 z Czarnymi Jaworze II i zamiast zwiększyć przewagę na resztą stawki, zmniejsza ją do zaledwie jednego punktu.

GKS Czarni Jaworze II -UKS Rotuz Bronów 1:4
Bramka: 50' Dzida

Skład Rotuza:
Krysta, Sosna, Tomalik, Janik, Raczek, Wronka, Bieńko, Świerkot, Banet, Feruga, Dzida

ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj