Sport

  • 22 marca 2018
  • wyświetleń: 1485

Start rundy wiosennej ligi okręgowej znów przełożony

Niestety potwierdziły się rokowania z ostatnich dni, w najbliższy weekend czechowicki MRKS znów nie będzie miał sposobności wznowienia ligowych rozgrywek. W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i złym stanem boisk, BOZPN po konsultacji z zainteresowanymi klubami zadecydował, iż nie odbędzie się siedem z ośmiu zaplanowanych spotkań 17. kolejki Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej.

Cała seria gier - w tym oczywiście wyjazdowy mecz czechowiczan z Góralem Żywiec, przełożona została na środę - 16 maja (godz.18:00), a wyjątek stanowi jedynie mecz LKS Leśna - LKS 99 Pruchna, gdzie obie drużyny postanowiły go rozegrać zgodnie z terminarzem w niedzielę - 25 marca o godzinie 15:00.

Wobec kolejnego przełożenia ligowego starcia, piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice już w najbliższy piątek - 23 marca o godzinie 17:30 na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, drugi raz tej zimy stoczą sparingowy pojedynek z Drzewiarzem Jasienica. Beskidzki czwartoligowiec miał co prawda w sobotę rywalizować na wyjeździe z LKS Goczałkowice-Zdrój, ale jest już pewne, że to spotkanie również nie dojdzie do skutku.

aka / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.