Sport

  • 18 maja 2018
  • wyświetleń: 2568

Mecz się nie odbył, bo... Sokół nie wystawił zawodników

Za nami mecz, który budził sporo emocji po obu stronach. Rotuz chciał koniecznie wygrać i zrobić kolejny krok w kierunku awansu, Zabrzeg natomiast chciał utrudnić rywalowi to zadanie. Jednak za nami mecz który się nie odbył... ponieważ zawodnicy Sokoła Zabrzeg nie stawili się na meczu w Bronowie.

Nie trzeba daleko sięgać pamięcią, aby wspomnieć, jak zespół z dalekich Łodygowic przyjechał do Bronowa z kadrą liczącą 8 zawodników i mimo to wyszedł na Boisko i walczył. Mimo, że Rotuz dzięki takiej postawie Sokoła Zabrzeg, zainkasował w łatwy sposób 3 punkty, to nikt w Bronowie nie cieszył się z podanych punktów na tacy.

Począwszy od zawodników którzy poświęcili swój czas na wzięcie udziału w tym prestiżowym pojedynku, a skończywszy na kibicach z Bronowa, a także Zabrzega, którzy stawili się w sporej ilości na trybunie południowej bronowskiego stadionu. Wszyscy musieli się jednak, zadowolić pokazową, wewnętrzną gierką liderującego Rotuza Bronów.

Już w najbliższą środę 16 maja Rotuz udaje się do Grodźca i jeśli zgarnie tam komplet punktów to wywalczy tym samym historyczny awans do A-Klasy.

ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj