Sport

  • 12 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1816

Otwarte Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic Amatorów w Pływaniu

W dniu 9 czerwca na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic Amatorów w Pływaniu.

W zawodach wzięło udział łącznie około 130 zawodników reprezentujących cztery kluby: MKS Czechowice-Dziedzice, Yoursport Group, Rekord oraz Harcerski Klub Pływacki Mewa. Zawody odbywały się na dystansach 50m w czterech stylach pływackich z podziałem na kategorie wiekowe. Ponadto zawodnicy mogli rywalizować w sztafetach 4x50 stylem do dowolnym dla najmłodszych oraz 4x50 stylem zmiennym. Dzięki sponsorom zawody były obsługiwane przez profesjonalnych sędziów PZP a pomiar czasu prowadzony był z użyciem profesjonalnego elektronicznego systemu.

Wyniki rywalizacji dostępne są pod adresem: http://live.megatiming.pl/balys/2018/06_09_czechowice/index.html

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować instytucjom, które udzieliły wsparcia niezbędnego, do przeprowadzenia zawodów: Grupa Kęty, Maspex Wadowice, Media Target, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach.

Organizatorem zawodów był MKS w Czechowicach-Dziedzicach wraz z MOSiRE-m przy wsparciu Rady Rodziców.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.