Sport

  • 28 czerwca 2018
  • 6 lipca 2018
  • wyświetleń: 1963

Wilson Demo Day w Pszczynie - darmowe zajęcia z tenisa ziemnego

Materiał partnera:

Już 6 lipca zapraszamy wszystkich tenisistów i nie-tenisistów na ciekawy event marki WILSON i Śląskiego Centrum Tenisa w letni piątkowy wieczór. Będzie DJ, będą darmowe drinki lub piwko dla każdego zapisanego uczestnika, testy rakiet i butów marki Wilson, sesja jogi na świeżym powietrzu oraz zajęcia Tenis Xpress (dla zupełnie początkujących!).

Harmonogram imprezy:  • 18:00 Start
  • 18:00 - 21:00 Testy rakiet i butów na trzech kortach zewnętrznych - każdy będzie miał okazję wypróbować sprzęt i buty z bogatej oferty marki Wilson (w razie niepogody wszystkie atrakcje odbywają się w hali tenisowej)
  • 19:00 - 19:50 pokazowe zajęcia Tenis Xpress dla Pań - kort zewnętrzny (dedykowane dla Pań, które nie miały dotąd większej lub żadnej styczności z tenisem)
  • 19:00 - 20:00 sesja jogi na świeżym powietrzu (oferta dla Pań i Panów z programem specjalnie pod tenisistów, sesja ta jest jednak odpowiednia również dla osób nie grających w tenisa)
  • 20:00 - 20:50 pokazowe zajęcia Tenis Xpress dla Panów kort zewnętrzny (dedykowane dla osób, które nie miały dotąd większej lub żadnej styczności z tenisem)


Grasz w tenisa, ale Twój małżonek, partner, syn, córka lub znajomi nie podzielają Twojej pasji? W takim razie ten event jest idealny dla Was! Przyjdźcie do nas razem 6 lipca, a trener z teamu marki Wilson - Arkadiusz Frączyk w ramach zajęć Tenis Xpress zrobi dla nich świetne wprowadzenie do tego pięknego sportu - takie TENISOWE ABC.

Dzięki współpracy z marką WILSON, wstęp na event i na wszystkie zajęcia jest dla zapisanych osób bezpłatny!

Zapisy (bezpłatne, ale obowiązkowe): Recepcja Klubu Śląskie Centrum Tenisa - tel. (32) 210-11-61.

Do zobaczenia w piątek 6 lipca. To będzie piękny wieczór!

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj