czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 29 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1866

VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów

Zarząd Klubu Przełom Kaniów organizuje w dniu 28 lipca (sobota) VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów.

W zawodach mogą brać udział wszystkie osoby (jeśli osoba nie ukończyła 18 roku życia, wówczas potrzebna jest pisemna zgoda rodzica), również zawodnicy zrzeszeni w danym klubie. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie drużyna Piwkorzy.

Regulamin:

1. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn
2. Grać będziemy na jednej połowie systemem 6+1
3. W każdej drużynie minimalna liczba zawodników wynosi 7, maksymalna 10
4. Zgłoszenia drużyn wysyłamy na maila biuroprzelomu©o2.pl wraz z numerem telefonu osoby reprezentującej drużynę bądź telefonicznie do Prezesa Klubu Grzegorza Wieczorka pod nr tel 730089316 lub poprzez Facebooka. Następnie maksymalnie do 10 lipca drużyna musi wpłacić wpisowe 250 zł od drużyny. Wtedy drużyna będzie dopuszczona do rozgrywek.
5. Oficjalny formularz zgłoszeniowy zostanie przesłany osobie reprezentującej drużynę na adres e-mail.
6. W ramach opłaty zarząd przewidział poczęstunek dla każdego zawodnika wraz z napojami. Drużyny, które zajmą miejsca na podium otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.


VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Preze

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.