czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 18 lipca 2018
  • 26 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2132

Rusza Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej

Za nami:

Zapraszamy na cykl zawodów siatkówki plażowej "Grand Prix Czechowic-Dziedzic 2018". Cykl składa się z dwóch turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego w kategoriach mikst oraz mężczyzn.

Pierwszy turniej eliminacyjny odbędzie się 28 i 29 lipca, a drugi 18 i 19 sierpnia. Turniej finałowy rozegramy 25 oraz 26 sierpnia. W soboty rywalizować będą pary męskie, a w niedziele na "czechowicki piach" wejdą pary mikstowe.

W tym roku głównymi nagrodami w turniejach finałowych będzie weekend dla 2 osób w COS Zakopane. Dodatkowo w każdym turnieju najlepsze 4 pary otrzymają nagrody od sponsorów cyklu. Tegoroczny turniej finałowy (25-26.08), odbywa się w ramach imprezy towarzyszącej "44. Dni Czechowic-Dziedzic", gdzie wystąpią m.in. Ania Dąbrowska, Saszan, Margaret, Reg Lips, Bayer Full, Sound’n’Grace, oraz Dżem.

Każdy uczestnik w ramach wpisowego uprawniony jest do wejścia na basen. Organizatorzy zapewniają dodatkowo posiłek z grilla oraz wodę.

Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.