czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 5 listopada 2006
  • wyświetleń: 1381

Derby dla MRKS-u

Reklama

Drużyna MRKS Czechowice nie wygrała z Sokołem Zabrzeg od 2004 roku. Od tamtego czasu do dnia dzisiejszego zespoły te rozegrały miedzy sobą 4 mecze. Wszystkie z nich wygrała drużyna Sokoła. W sezonie 2004/05 pokonał Czechowicki MRKS na jesień 4:0 (u siebie) oraz wiosną 1:0 (wyjazd). w ubiegłym sezonie- 2005/06 drużyna z Zabrzega wygrała 3:0 – walkower- jeden z zawodników walcowni nie był uprawniony do gry (w meczu 2:1) oraz na wyjeździe 3:0.

Jednak jak wiadomo, derby rządzą sie swoimi prawami. Dlatego, więc po dwóch latach drużyna MRKS pokonała zabrzeską jedenastkę.

W sobotę o godzinie 14.00 na stadionie MOSiRu, drużyna MRKS Czechowice pokonała w meczu derbowym drużynę LKS Sokół Zabrzeg 2:1. Autorami bramek dla MRKS byli Eliasz i Toborek, zaś dla Sokoła gola zdobył Andrzej Szłapa. Serdecznie gratulujemy wygranej drużynie.

pcd / klub.czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.