Sport

  • 8 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2351

Pszczyńska Amatorska Liga Piłkarska: zgłoś drużynę!

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Inauguracja 16. edycji rozgrywek zaplanowana została na 26 sierpnia.

Rozgrywki pierwszej rundy powinny potrwać do początku listopada, jest to jednak uzależnione od ilości zgłoszonych drużyn. Wszelkie inne nowinki regulaminowe przedstawione będą na spotkaniu organizacyjnym. Wówczas dowiemy się przede wszystkim ile będzie lig i ile w nich zagra drużyn.

Przypominamy, że mecze w PALP rozgrywane są na boiskach ze sztuczną murawą. Spotkania odbywać się na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Na boisku przebywa jednocześnie sześciu zawodników (pięciu w polu + bramkarz). Mecz trwają 2x20 minut. Mecze rozgrywane są głównie w sobotnie popołudnia i niedziele, a w razie potrzeby spotkania mogą być również rozgrywane w tygodniu późnym popołudniem. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli już 16 rok życia i nie są zrzeszeni w rozgrywkach prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Zapisy potrwają do niedzieli 19 sierpnia. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn odbędzie się we wtorek, 22 sierpnia, o godzinie 19.30 w hali POSIR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

ABY ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ DO PALP NALEŻY:
1. Wysłać na maila liga@posir.pszczyna.pl informację, która zawierać będzie:
a) nazwę drużyny
b) miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
c) osobę kontaktową
d) telefon kontaktowy
e) Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2017/2018 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji "Beniaminek".
f) W tytule maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do ligi piłkarskiej".
2. Dostarczyć wypisaną oraz podpisaną przez zawodników listę zawodników (drukowanymi literami) najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.
3. Opłacić wpisowe w wysokości 800 zł (osobiście w biurze Ośrodka lub na konto POSiR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 - w tytule opisu "PALP + nazwa drużyny") oraz kaucję w wysokości 100 zł najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 506 837 454.

Organizatorem ligi jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

aka / czecho.pl

źródło: POSiR Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj