czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 sierpnia 2018
  • 19 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1249

II Turniej eliminacyjny Grand Prix w siatkówce plażowej

Za nami:

Zapraszamy na II turniej eliminacyjny Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej. Cykl składa się z dwóch turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego w kategoriach mikst oraz mężczyzn.

Drugi turniej odbędzie się 18 i 19 sierpnia. Turniej finałowy rozegramy 25 oraz 26 sierpnia. W soboty, rywalizować będą pary męskie a w niedziele na "czechowicki piach" wejdą pary mikstowe.

W tym roku głównymi nagrodami w turniejach finałowych, będzie weekend dla 2 osób w COS Zakopane. Dodatkowo w każdym turnieju najlepsze 4 pary otrzymają nagrody od sponsorów cyklu. Tegoroczny turniej finałowy(25-26.08) odbywa się w ramach imprezy towarzyszącej "44. Dni Czechowic-Dziedzic", gdzie wystąpią m.in. Ania Dąbrowska, Saszan, Margaret, Reg Lips, Bayer Full, Sound’n’Grace, oraz Dżem. Każdy uczestnik w ramach wpisowego uprawniony jest do wejścia na basen. Organizatorzy zapewniają dodatkowo posiłek z grilla oraz wodę.

II Turniej eliminacyjny Grand Prix Czechowic-Dzied

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.