czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 3 września 2018
  • 7 września 2018
  • wyświetleń: 1269

Bezpłatne treningi tenisowe dla dzieci w SCT Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Całkowicie bezpłatne treningi tenisowe dla dzieci z rocznika: 2010, 2011 oraz 2012 w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie. Szukamy następców Rogera Federera i Agnieszki Radwańskiej!

Śląskie Centrum Tenisa we współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym, w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa zaprasza dzieci z rocznika 2010, 2011 i 2012, które do tej pory nie miały styczności z tenisem do rozpoczęcia profesjonalnych treningów finansowanych przez Polski Związek Tenisowy!

Ogłaszamy nabór - spośród Was wybierzemy 12 dzieci, które najlepiej zdadzą testy sprawnościowe. Testy nie wymagają posiadania umiejętności tenisowych. Wybrana "dwunastka" weźmie udział w profesjonalnych treningach tenisowych w wymiarze 2 x w tygodniu przez okres od 15 września do 15 marca, których koszty w całości pokrywa Polski Związek Tenisowy!

Jest to niepowtarzalna szansa dla dzieci z zacięciem sportowym, o dobrej koordynacji ruchowej. Zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Grupa 12 dzieci objęta programem będzie trenować pod okiem jednych z najlepszych trenerów na Śląsku.

Zapraszamy na testy sprawnościowe, które odbędą się w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie w niedzielę, 9 września o godz. 16.00 i które pozwolą nam wyłonić 12 dzieci. Każdy uczestnik testów musi posiadać obuwie halowe niepozostawiające śladów.

Zapisy na testy sprawnościowe w Recepcji Klubu - tel. (32) 210-11-61, 781-160-170, e-mail: info@centrumtenisa.pl.

Nie przegap swojej szansy, to może być początek wspaniałej przygody!

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj