Reklama

Sport

  • 1 grudnia 2006
  • wyświetleń: 993

Barwy Jesieni

Kolorowo, jesiennie i gwarno było 1 grudnia w Galerii "Ex Libris" w Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach – Dziedzicach podczas podsumowania konkursu plastycznego “Barwy jesieni”.

Na konkurs, który organizuje Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART” przy współpracy czechowickiego Miejskiego Domu Kultury wpłynęło aż 640 prac. Była to już VII edycja tego typu konkursowej rywalizacji, a wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadginazjalnych oraz przedszkolaki.

Wszystkich uczestników, którzy tłumnie przybyli na tę uroczystość oraz ich opiekunów – nauczycieli, rodziców i dziadków przywitała dyrektor POPP „Art.” Wanda Gryboś – Sznel. Nagrody wręczali wicestarosta bielski Mirosław Szemla i przewodniczący Rady Miejskiej w Czechowicach – Dziedzicach Marek Kwaśny. Wicestarosta M. Szemla pogratulował uczestnikom talentu, wyczucia plastycznego i wytrwałości w przygotowaniu konkursowych prac.

W tegorocznym konkursie Gran Prix – najwyższe wyróżnienie otrzymał Marek Michalik – uczeń klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Miliardowicach. Jego praca wykonana z ... koła rowerowego, drutu, listków z metali i cała pomalowana na złoto, czerwień i kolor miedziany symbolizuje jesienne drzewo – nostalgiczną wierzbę.

Źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.