czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 3 listopada 2018
  • 8 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2292

Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska w pływaniu w Wodnym Parku Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Za nami:

W sobotę, 8 grudnia na basenie sportowym Wodnego Parku Tychy odbędą się Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska w pływaniu w kategorii „Masters”. To pierwsze tak duże wydarzenie pływackie w tym obiekcie.

- Strefa sportowa Wodnego Parku Tychy to dwa nowoczesne baseny, w tym jeden z ruchomym dnem. Odbywają się tam lekcje pływania, wodny fitness, ćwiczenia na rowerach wodnych i wiele innych zajęć. Chcemy wykorzystywać potencjał wszystkich parkowych stref. Pod koniec września na symulatorze surfingu odbyła się pierwsza edycja zawodów surferskich. Teraz czas na zawody w basenie sportowym dla pływaków, których zarówno w Tychach, jak i poza nimi nie brakuje - mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska w pływaniu w kategorii „Masters” zaplanowano na sobotę 8 grudnia. W zawodach mogą wziąć udział zawodniczki i zawodnicy w wieku od 20 lat (urodzeni w 1998 roku) i starsi. Impreza będzie podzielona na dwa bloki obejmujące konkurencje indywidualne kobiet i mężczyzn na dystansach 50, 100 i 200 metrów oraz sztafety. Zawody będą prowadzone seriami na czas (pomiar elektroniczny), a w trakcie ich trwania będą obowiązywały przepisy Masters FINA i Masters PZP. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną do 1 grudnia, a szczegóły dotyczące zapisów oraz regulamin zawodów można znaleźć na stronie internetowej Wodnego Parku Tychy.

Najlepsi pływacy i pływaczki z poszczególnych kategorii zostaną nagrodzeni dyplomami i medalami, a wszyscy uczestnicy otrzymają zestaw gadżetów sponsorskich w ramach pakietu startowego. Będą też nagrody niespodzianki.

Wodny Park Tychy

43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 20

tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj