czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 30 listopada 2018
  • 18 grudnia 2018
  • wyświetleń: 6458

IX Amatorskie Świąteczno-Mikołajkowe Zawody Pływackie

W niedzielę, 9 grudnia na pływalni Wodnik w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się IX Świąteczno-Mikołajkowe Amatorskie Zawody Pływackie. Zawody zorganizowała Szkoła Pływania DJ Sport we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

IX Amatorskie Świąteczno-Mikołajkowe Zawody Pływackie · fot. Bartosz Stasicki


Jak co roku pływacy dopisali. W zawodach wystartowało blisko 300 osób.

Do zmagań z wodą w pierwszym bloku pływackim "Już pływam" przystąpili najmłodsi uczestnicy. W tym bloku występowali ci, którzy pływają od niedawna, tym większe emocje towarzyszyły rodzicom, trenerom i pozostałym kibicom. Dla większości małych zawodników były to pierwsze w ich życiu zawody pływackie. Każdy uczestnik konkurencji "Już pływam", który ukończył wyścig na dystansie 25 metrowym, otrzymał pamiątkowy piękny medal oraz dyplom. Niespodzianką dla najmłodszych pływaków była wizyta Mikołaja, który nagle pojawił się w basenie na kajaku wraz z zabawnym diabłem. Diabeł nie okazał się być wcale straszny, wraz z Mikołajem rozdawał dzieciom pamiątkowe prezenty
z zawodów i słodkości.

W drugim bloku można było podziwiać zmagania pływaków w ośmiu kategoriach wiekowych, w czterech stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym
i motylkowym.

W czasie trwania wyścigów odbyła się loteria fantowa. Uczestnicy zawodów, do których uśmiechnęło się szczęście otrzymali upominki w postaci gier ufundowanych przez sklep papierniczy P.P.U.H. Distel Sp.j. z Zabrzega, ręcznie szytej przez panią Elżbietę Turek torby sportowej oraz piórników, kosmetyków firmy Avon, cukierków-krówek firmy Pokój oraz gadżety Szkoły Pływackiej DJ Sport.

Zwieńczeniem zawodów były sztafety mieszane w stylu zmiennym 4x50 m.

Wszystkim zawodnikom oraz zwycięzcom poszczególnych wyścigów serdecznie gratulujemy!!!

W klasyfikacji medalowej drużynowej zespoły uzyskały następujące wyniki:
I miejsce YOURSPORT GROUP
II miejsce MKS-SP1
III miejsce REKORD Czechowice-Dziedzice
IV Harcerski Klub Pływacki Mewa
V POPP ART.

Szkoła Pływania DJ Sport serdecznie dziękuje za wsparcie i pomoc w organizacji IX Amatorskich Świąteczno-Mikołajkowych Zawodów Pływackich Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Administracji Mieszkań Silesia, Polmotors Sp. z o.o., spółdzielni cukierniczej Pokój, firmie Avon, firmie Massie Baits, firmie Kulig, sklepowi papierniczemu P.P.U.H. Distel Sp.j. z Zabrzega, pani Elżbiecie Turek, panu Marcinowi Wangertowi-www.opowiescozbawicielu.pl, pani Marcie Kojder, fotografowi Bartoszowi Stasickiemu, instruktorom Szkoły Pływania DJ Sport, sędziom i obsłudze zawodów.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.