czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 10 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2656

Lekkoatleci MKS Czechowice-Dziedzice w Przedszkolu nr 10

5 grudnia dzieci z Przedszkola Publicznego nr 10 odwiedziła trenerka lekkoatletyki Pani Wioleta Homa z zawodnikami mającymi na swoim koncie medale Mistrzostw Europy i Polski- Rafałem i Jakubem Pająk.

Lekkoatleci MKS Czechowice-Dziedzice z wizytą w Przedszkolu Publicznym nr 10


Dla przedszkolaków było ogromnym przeżyciem to, że mogły spotkać się oraz wspólnie potrenować z tak znanymi sportowcami. Pani trener wraz z lekkoatletami MKS Czechowice- Dziedzice opowiedzieli przedszkolakom nam na czym polega lekkoatletyka, jak wyglądają treningi oraz życie sportowca. Goście zaproponowali dzieciom także udział w zabawach z wykorzystaniem płotków. Była również wspólna rozgrzewka, którą poprowadziła Pani Wioleta.

Sportowcy pokazali dzieciakom jak aktywnie i zdrowo można spędzać czas, a także że sport może stać się czymś więcej w naszym życiu. Po zakończonym spotkaniu dzieci otrzymały prezenty: pamiątkowe medale oraz dyplomy. Dzieci z uśmiechem na twarzy pożegnały zawodników oraz trenerkę. Być może dla wielu z nich Pan Jakub czy Pan Rafał stanie się inspiracją do tego, aby być również wielkim sportowcem.

MKS Czechowice-Dziedzice Kajaki

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.