Sport

  • 22 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1021

BKT Advangage: Migdalski wygrywa, dobry występ bielskich skrzatów

Materiał partnera:

Zwycięstwem reprezentanta BKT Advantage Mikołaja Migdalskiego zakończył się Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny rozgrywany Chorzowie. W finale okazał się lepszy od kolegi klubowego Tadeusza Michałowskiego.

Warto wyróżnić występ innych naszych tenisistów podczas chorzowskiego turnieju - Adama Romańskiego (ćwierćfinał), a także dziewczyn Ani Hałat (miejsce IV), Magdy Baniak (miejsce V) oraz Karoliny Zakrzewskiej (miejsce VIII).

W tym samym czasie na kortach BKT Advantage odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów (kategoria do lat 12). Reprezentanci Bielska-Białej pokazali się z jak najlepszej strony, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Natalia Kostka osiągnęła ćwierćfinał gry pojedynczej oraz półfinał debla (w parze z Kingą Wahl-Maniecką). Aleksandra Mrzygłód, po pechowym losowaniu, uległa już w II rundzie koleżance klubowej Natalii Kostce. Natomiast Szymon Nawrot dzielnie walczył w ćwierćfinale debla (w parze z Antonim Kosyrzem).

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.