czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 1 lutego 2019
  • wyświetleń: 1509

Trwa zwycięska passa zawodników SCT Pszczyna!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Zawodnicy Śląskiego Centrum Tenisa w Pszczynie zdominowali odbywający się od soboty do poniedziałku turniej punktowy Polskiego Związku Tenisowego WTK Młodzicy U-14, w którym udział wzięło ponad 30 młodych tenisistów z całej Polski.

Trwa zwycięska passa zawodników SCT Pszczyna!!!


Nasza uzdolniona młodzież zdobyła zdecydowaną większość pucharów i medali, co może być znakomitą prognozą na przyszłość zarówno dla młodych tenisistów jak i dla naszego klubu!

Jak zawsze nie zawiedli Antek i Franek Pękała. Antek zdobył złoto w deblu i brąz w singlu, zaś Franek wywalczył w turnieju dwa srebra, zarówno w rywalizacji singlowej jak i gry podwójnej.

Nasze dziewczyny nie chciały być gorsze, Zosia Strzyżewska nie zwalnia tempa i wygrała kolejny turniej singlowy w tym roku, pokonując w finale Anię Hałat z BKT Advantage Bielsko-Biała. III miejsce w rywalizacji singlowej zajęła kolejna nasza tenisistka Zofia Pyrek.

Nasze deblistki Weronika Kępka i Zosia Dobija wygrały turniej w grze podwójnej dziewczyn, zdobywając złote medale i puchary dla najlepszej pary deblowej.

Nasz niezwykle utalentowany 13-latek: Bartosz Miszczak zajął III miejsce w grze podwójnej, występując w parze z Mikołajem Ćwiekiem, poza tym dotarł do 1/4 turnieju singlowego, ta sztuka udała się również pozostałym naszym zawodnikom: Julia Molenda, Weronika Kępka, Zofia Dobija.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, zawodnicy wykazywali się wielkimi umiejętnościami tenisowymi i ogromnym duchem walki. Wszyscy zasłużyli na ogromne brawa.

Wielkie brawa dla naszych uzdolnionych tenisistów oraz całej kadry trenerskiej, gratulacje dla: Piotra Słotwińskiego, Mateusza Piotrowskiego, Tomasza Bałucha, Andrzeja Mazura, Michała Nowickiego, Sławosza Pękała, Szymona Wieczorka, Grzegorza Galusa, Arkadiusza Frączyka, Antka Pękała, Franka Pękała, Bartka Miszczaka, Zosi Strzyżewskiej, Weroniki Kępki, Zofii Dobiji Zofii Pyrek.

Jesteśmy z WAS dumni!Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj