czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 lutego 2019
  • wyświetleń: 1071

MRKS Czechowice-Dziedzice: dwa oblicza test-meczu z Trzebinią

Już po raz piąty swoją aktualną dyspozycję w kontrolnym spotkaniu sprawdziła drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR podopieczni Piotra Mrozka zmierzyli się tym razem z występującym w IV lidze małopolskiej (gr. zachodniej) MKS-em Trzebinia. Premierowa odsłona towarzyskiego starcia bez wątpienia należała do gospodarzy, którzy dobrą grę udokumentowali celnymi trafieniami Jakuba Raszki (22 min.) i Kamila Jonkisza (45 min.).

W przerwie szkoleniowiec beniaminka "Haiz" IV ligi śląskiej, gr.II dokonał aż dziewięciu zmian w składzie i jakość gry jego zespołu wyraźnie spadła, co rywale wykorzystali dwukrotnie - doprowadzając tym samym do wyrównania 2:2 (2:0).

W najbliższy weekend czechowiczanie nie będą rozgrywać żadnego meczu sparingowego, dużo bardziej intensywnie zapowiada się dla nich z kolei przyszły tydzień, gdzie oprócz trzech jednostek treningowych, stoczą dwie konfrontacje testowe z przeciwnikami grającymi na co dzień w I grupie IV ligi śląskiej. W środę - 27 lutego ekipa MRKS-u podejmie Unię Kosztowy (godz.17:00), natomiast w sobotę - 2 marca stanie w szranki z Przemszą Siewierz (godz.11:00). Miejscem obu potyczek będzie oczywiście sztuczna nawierzchnia boiska MOSiR.

Sparing nr 5: Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 145 /Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią/ - 20 luty 2019r., godz.17:15

MRKS Czechowice-Dziedzice - MKS Trzebinia 2:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Raszka (22 min.), 2:0 Jonkisz (45 min.), 2:1 Wierzba (55 min.), 2:2 Górka (78 min. - głową)

MRKS: Kraus - Dzionsko, Zarychta, Żurek - Przemyk, Szędzielarz, Wojtyła, Raszka - Jonkisz, Wajdzik, Szczęsny oraz Tarasz - Górkiewicz, Cichura, Bezak, Wójcik, Herok, Fujawa, Matuszczyk, Adamczyk
Trener: Piotr Mrozek

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.