czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 1 marca 2019
  • wyświetleń: 4445

Aktywna Zima 2019 - podsumowanie ferii z MOSiR-em

Jak co roku ferie zimowe były bogate w ofertę zajęć oraz wycieczek, które Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaproponował w ramach akcji "Aktywna Zima 2019".

Reklama

Aktywna Zima 2019 - 11-22.02.2019 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Jeszcze przed rozpoczęciem ferii odbyły się zawody w jeździe szybkiej na lodzie, które były zapowiedzią tego co miało wydarzyć się w ferie.

W zawodach wzięło udział 61 uczestników w różnych kategoriach wiekowych. Impreza została zorganizowana z pomocą Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej POPP "Art".

Od 11.02 przez dwa tygodnie dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach nauki jazdy na łyżwach, nauki pływania oraz grach i zabawach z elementami judo. Łącznie z oferty szkółek skorzystało 78 osób. W każdej z utworzonych grup dzieci poczyniły bardzo duże postępy i uczyniły to z wielką radością. Serdecznie dziękujemy instruktorom za wkład pracy oraz zaszczepienie w młodych uczestnikach potrzeby ruchu.

W czasie ferii zorganizowane zostały również turnieje gier zespołowych: koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej. Łącznie do rywalizacji przystąpiło w nich 140 osób.

Kolejnym punktem naszej oferty były wycieczki:
  • 2.02 zorganizowano rodzinny wyjazd na Słowację: Miłośnicy narciarstwa mieli okazję szusować po stokach Kubinskiej Holi. Druga grupa uczestników wyjazdu wybrała się natomiast na wędrówkę szlakami tejże góry.
  • 13.02 dzieci wyjechały na kulig do Istebnej podczas którego miały okazję bardzo miło spędzić wolny czas. Oprócz przejazdu kuligiem zorganizowano ognisko z pieczeniem kiełbasy oraz zabawy na śniegu.


Łącznie z oferty skorzystało 347 osób .

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.