czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 9 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1097

I runda play off Amatorskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn

5 kwietnia odbyły się pierwsze play-offy Amatorskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Pierwszy mecz to starcie drużyn Volley Masters ze Środkiem. Ciekawy mecz z licznymi zwrotami akcji , który ostatecznie wygrali zawodnicy ze Środka gwarantuje , że rewanż będzie równie ciekawy i ekscytujący.

VOLLEY MASTERS - ŚRODEK 1-3 (17-25, 26-24, 16-25, 21-25)

VOLLEY MASTERS - Jakub Macura, Dominik Hulbój, Paweł Żelazny, Dawid Grzegorzek,

Artur Grzegorzek

ŚRODEK - Daniel Pawlik, Artur Kowalczyk, Łukasz Stawowski, Włodzimierz Włodyka, Mateusz Kraj, Adrian Wiewióra, Dominik Świgoń, Michał Broniszewski, Szymon Zuber

Drugi mecz to konfrontacja drużyny Starsi z Best Boys. Mecz równie ciekawy co poprzedni. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy z Best Boys. Wynik 3-2 wskazuje, że będzie to ciężki bój o znalezienie się w finale.

BEST BOYS - STARSI 3-2 ( 20-25, 25-22, 22-25, 25-13, 15-10)

BEST BOYS- Michał Gawęda, Wojciech Kowalski, Krzysztof Abramek, Kamil Wajdzik, Dawid Stolarski, Maciej Musioł

STARSI- Paweł Durkalec, Dariusz Kóska, Dariusz Janko, Krzysztof Janko, Marcin Szostek, Krzysztof Wojtyłko, Mirosław Mrózek, Paweł Kristof

Zgodnie z regulaminem ALS pierwszy zespół zagra z czwartym a drugi z trzecim. Zespoły zagrają systemem mecz i rewanż do trzech wygranych setów. Za zwycięstwo 3:0 i 3:1 zwycięzca otrzymuje 3 pkt a przegrany 0 pkt, przy wyniku 3:2 zwycięzca otrzymuje 2 pkt a przegrany 1 pkt. W przypadku jednakowej liczby pkt w dwumeczu o awansie zadecyduje złoty set do 15 pkt rozegrany po zakończeniu drugiego meczu.

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.