czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 24 maja 2019
  • wyświetleń: 1653

VII miejsce Olafa Loski w Pucharze Europy w Bielsku-Białej

W sobotę i niedzielę w Bielsku-Białej w hali sportowej "Pod Dębowcem" rozegrano 25 edycję Pucharu Europy kadetów w judo. Na starcie stanęło 574 zawodniczek i zawodników z 39 państw.

VII miejsce Olafa Loski w Pucharze Europy w Bielsku-Białej
VII miejsce Olafa Loski w Pucharze Europy w Bielsku-Białej · fot. Bogusław Tyl


W pierwszym dniu zawodów z bardzo dobrej strony zaprezentował się zawodnik Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice, tegoroczny Mistrz Polski w tej grupie wiekowej Olaf Loska (60 kg.) zajmując w stawce 54 judoków dobre VII miejsce.

Dobry występ w zawodach pozwoliło zakwalifikować się do reprezentacji Polski na czerwcowe Mistrzostwa Europy w Warszawie oraz na lipcowe EYOF (Europejskie Igrzyska Młodzieży), które rozegrane zostaną w Baku (Azerbejdżan).

W związku z odniesioną kontuzją w turnieju nie mógł wystartować drugi z naszych reprezentantów Wojciech Grądzki, który brany jest pod uwagę na wyjazd na Mistrzostwa Świata do Kazachstanu w dniach 25-29 września.

Bogusław Tyl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.