Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 29 maja 2019
  • wyświetleń: 995

Bezbramkowy remis Rotuza w Buczkowicach

Mając w pamięci jesienne, jednostronne zwycięstwo Rotuza na własnym obiekcie, wydawać się mogło że mecz w Buczkowicach nie powinien sprawić kłopotu graczom z Bronowa. Stało się jednak całkiem inaczej, gdyż gospodarze postawili bardzo ciężkie warunki. Warunkiem nie do przeskoczenia dla Rotuza okazał się bramkarz Sokoła Buczkowice Mateusz Łopata.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Za nami mecz w którym, pomimo wyniku remisowego, mamy zwycięzcę. Jest nim oczywiście wspomniany już bramkarz z Buczkowic, gdyby nie jego kapitalna postawa i kilka intuicyjnych interwencji, to obejrzelibyśmy z pewnością kilka goli dla Rotuza. Nie mamy rzetelnych informacji jak spisywał się w poprzednich meczach, jednak po spotkaniu z Rotuzem zdecydowanie zasłużył na MVP meczu.

Uczciwie trzeba przyznać, że i gospodarze mieli sytuacje, po których mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak mimo, że bramkarz Bronowa grał większość meczu z urazem mięśniowym, również był pewnym punktem swojej drużyny.

Gdy emocje już opadły, minęła w Bronowie też złość ze względu na stracone punkty, a pojawił się szacunek dla jednego, cennego punktu wywiezionego z Buczkowic. Punktu, który przy komplecie trzech zwycięstw do końca sezonu, pozwoli beniaminkowi z Bronowa zając drugie miejsce na zakończenie Bielskiej A-Klasy.

GLKS Sokół Buczkowice vs UKS Rotuz Bronów 0:0

Skład Rotuza:
Krysta, Banet Jakub (66' Papkoj), Szelina P., Mazur, Bieńko, Cyroń, Świerkot (83' Szczepanik), Wronka (71' Szczelina A.), Feruga B., Dzida, Miszczak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.