czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 3 lutego 2007
  • wyświetleń: 1218

Ogólniak po raz drugi

Tym razem na sali Zespołu Szkół „Silesia” swój finałowy turniej powiatu w siatkówce rozegrali chłopcy. Na parkiecie zmierzyły się reprezentacje ZS „Silesia”, Zespół Liceów Ogólnokształcących – obie z Czechowic-Dziedzic - oraz Liceum Ogólnokształcące z Kóz.

Atutu własnej sali nie wykorzystali siatkarze z „Silesii”, którzy mimo zwycięstwa w pierwszym spotkaniu z drużyną z Kóz 2:0, w drugim musieli uznać wyższość rywali z czechowickiego ogólniaka przegrywając 0:2. Niewiele jednak brakowało, aby w drugim secie tego meczu reprezentacja ZSS odniosła zwycięstwo, co mogłoby odwrócić losy spotkania.

W trzecim meczu drużyna z ZLO łatwo, w dwóch setach, uporała się z zespołem LO Kozy, który w drugim secie wystąpił w rezerwowym składzie, gdyż kolejność, dzięki zwycięstwu czechowickiego ogólniaka w pierwszym secie, była już znana.

Zespół Liceów Ogólnokształcących będzie reprezentował nasz powiat w rozgrywkach rejonowych.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.