czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 26 lutego 2007
  • wyświetleń: 1548

Porażka Katarzyny Piłocik w Hamburgu

Nie powiodło się Katarzynie Piłocik z MKS Czechowice-Dziedzice w turnieju o Super Puchar Świata w judo, który odbył się podczas minionego weekendu w Hamburgu. Nasza judoczka nie sprostała w niedzielę reprezentantce Senegalu Gisele Mendy.

Pogromczyni Piłocik to jedna z czołowych zawodniczek z Afryki, brązowa medalistka mistrzostw tego kontynentu z 2005 roku, na co dzień trenuje judo we Francji.

new / czecho.pl

----------------------------------

Informacja z dnia 23 lutego 2007 roku:

Trzynaścioro polskich judoków, a wśród nich Katarzyna Piłocik z klubu MKS Czechowice-Dziedzice, wystąpi w turnieju o Super Puchar Świata w Hamburgu. Ta tradycyjna impreza, Otto World Cup, będzie kolejną szansą zdobycia punktów rankingowych przez polskich judoków, ubiegających się o prawo startu w kwietniowych mistrzostwach Europy w Belgradzie.

Przypomnijmy, pod koniec stycznia w Sofii Katarzyna Piłocik w kategorii wagowej do 70 kg zdobyła 5. miejsce. Życzymy powodzenia i tym razem!

new / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.