Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 13 sierpnia 2019
  • 3 września 2019
  • wyświetleń: 1107

Zapisy do Szkółki Juniorskiej Squasha - od 110 zł/miesiąc!

Ruszyły zapisy do Szkółki Juniorskiej Squash! Koszt Szkółki Squash pod okiem profesjonalnego trenera już od 110 zł/miesiąc.

Squash to stosunkowo młoda dyscyplina, ale jej popularność rośnie błyskawicznie. Dyscyplina ta stale poszerza grono swoich sympatyków, zwłaszcza wśród młodych, dynamicznych i aktywnych ludzi.

Daj możliwość swojemu dziecku rozpocząć przygodę z tą aktywnością ruchową zapisując je do Szkółki Juniorskiej Squasha w SCT.

Szkółki to idealna forma treningów znakomicie funkcjonująca na całym świecie. Zajęcia odbywające się w grupie zapewniają rozwój sportowy, uczą współpracy, funkcjonowania w zespole, zasad sportowych, zdrowej rywalizacji, są też idealną formą nawiązywania kontaktów z rówieśnikami.

Oferujemy zróżnicowane opcje zajęć z trenerem w grupach rówieśniczych lub indywidualnie. Pierwsze zajęcia odbywać się będą w grupach ogólnych, a następnie nastąpi podział na grupy wiekowe.

Zapraszamy dzieci od 6. do 17. roku życia!

Szkółki odbywać się będą w następujących dniach tygodnia:
  • poniedziałek 15.00 - 17.00
  • środa 15.00 - 17.00
  • sobota 9.00 - 15.00


Zajęcia prowadzi doświadczona zawodniczka i trenerka, dwukrotna V-ce Mistrzyni Polski +35 trener Maria Jarzembowska.

Na zajęcia wymagamy jedynie butów z jasną, nie brudzącą podeszwą. Podczas zajęć zapewniamy opiekę trenera, sprzęt potrzebny do grania, okulary ochronne oraz dobrą zabawę!

Zapisy w Recepcji Klubu osobiście lub pod nr tel. 32 210 11 61 lub 534 044 574, e-mail: recepcja@centrumtenisa.pl w tytule wpisując Szkółka squasha, w treści imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka oraz telefon kontaktowy.

Zapraszamy serdecznie!

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.