czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 1 września 2019
  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 2984

Wiktoria Nowicka z Pszczyny została vice mistrzynią Polski w tenisie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Wielki sukces zawodniczki SCT Pszczyna Wiktorii Nowickiej na XVI Letnich Ogólnopolskich Mistrzostwach Tenisowych w Piotrkowie Trybunalskim! Wiktoria po zaciętych meczach, które stoczyła w trzydniowym turnieju, zdobyła ostatecznie wicemistrzostwo Polski w grze deblowej w parze z Martą Dudek oraz 3. miejsce w grze pojedynczej.

Wiktoria Nowicka
Wiktoria Nowickia z Pszczyny została vice mistrzynią Polski w tenisie!


Jest to olbrzymi sukces naszej zawodniczki, która na codzień trenuje w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie pod okiem swojego taty trenera Michał Nowicki. O przygotowanie motoryczne Wiki dbają również nasi trenerzy Grzesiek Galus oraz Tomasz Bałuch.

Gratulujemy serdecznie Wiktorii oraz jej rodzicom!
Gratulujemy kadrze szkoleniowej naszego Klubu!
To wielki sukces pszczyńskiego tenisa i sportu!

Vice mistrzyni Polski w tenisie z Pszczyny!!!


Wiktoria rozpoczęła swoją przygodę z tenisem od naszych szkółek tenisowych, do których trwa właśnie nabór na rok szkolny 2019/2020. Zapraszamy do Szkółek SCT Dzieci od 5-17 roku życia. Koszt szkółki już od 99 zł/miesiąc!

Zapisz swoje Dziecko do najnowocześniejszego klubu tenisowego w Polsce, zapewniamy indywidualne podejście treningowe, zaszczepienie sportowego ducha, dbałość o zrównoważony rozwój Dziecka, jak i koleżeńską atmosferę na treningach.

ZAPISY/INFO: Recepcja Klubu, tel. 32 210 11 61, e-mail: recepcja@centrumtenisa.pl.Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj