czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 19 września 2019
  • 1 października 2019
  • wyświetleń: 5731

[ZDJĘCIA] Turniej siatkówki o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic

28 września już po raz czwarty odbyły się Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w siatkówce.

Turniej siatkówki o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic - 28.09.2019 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, masters (zawodnicy z rocznika 1979 i starsi) oraz open mężczyzn. Zawody odbywały się równocześnie w 4 halach.

W kategorii masters najlepsi okazali się zawodnicy SV Środek Old przed Makowskim Team oraz zawodnikami Sokoła. W kategorii open mężczyzn do rywalizacji zgłosiło się 13 drużyn. Do Czechowic zawitały zespoły z m.in. Krakowa, Zabrza, Brzeszcz, Katowic, Bierunia. Drużyny zostały podzielone na 4 grupy z których 2 najlepsze zespoły awansowały do ćwierćfinału. W meczu finałowym spotkały się zespoły SV Środka Czechowice oraz Bieruńskie Środy. Po zaciętym pojedynku to goście z Bierunia okazali się lepsi i zdobyli tytuł. W meczu o 3 miejsce Volley Masters Czechowice pokonał Absolwentów MKS Czechowice.

Poziom z roku na rok wzrasta co cieszy organizatorów tego wydarzenia. W tym roku na parkiecie gościliśmy kilkunastu byłych zawodników trzecio-, drugo- i pierwszoligowych. Pierwszy raz w turnieju wystąpił zawodnik z przeszłością Plus Ligową z czego się niezmiernie cieszymy.

Klasyfikacja kat. Masters
I miejsce: SV Środek Old
II miejsce: Makowski Team
III miejsce: Sokół

Klasyfikacja kat. Mężczyźni Open
I miejsce: Bieruńskie Środy
II miejsce: SV Środek
III miejsce: Volley Masters
IV miejsce: Absolwenci MKS
V-VIII miejsce:
MKS Kadeci
MKS Bolcownia
Jan Olbracht Volleybeer Team
Volley Team Balviten

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.