• 18 września 2019
  • wyświetleń: 5455

Klub Sportowy Strong Life 1 - sezon jesienny

30 sierpnia zawodnicy Klubu Strong Life, spotkali się, aby sprawdzić swoją formę przed jesiennymi startami, wymienić swoje doświadczenia oraz szlifować właściwe pozowanie. A już 7-8 września w Strzegomiu spotkali się na jednej scenie, aby rywalizować w sportach sylwetkowych.

Klub Sportowy Strong Life-Sezon Jesienny · fot. Elżbieta Zarębska

Zawody "Kamienna Rzeżba''- Strzegom PZKFiTS Eliminacje do Arnold Classic Europe

Dziękujemy całej 30 osobowej ekipie, która reprezentowała Klub Sportowy Strong Life Czechowice-Dziedzice
Wróciliśmy z 11 medalami i refleksjami. Paweł Krawiec i Wojciech Orawiec godnie reprezentowali nasze miasto.

Natomiast 14-15 września w Warszawie rozegrany został Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness IFBB DiAMOND CUP FIWE. Klub Sportowy Strong Life Czechowice-Dziedzice reprezentowało 27 zawodników. Zwycięzcą Pucharu Polski w kategorii OPEN został Daniel Poniedziałek- Strong Life Czechowice- Dziedzice, za którego trzymamy kciuki na "Arnold Classic Europe'' Hiszpania. Drużynowo zdobyliśmy II Miejsce Całej startującej ekipie Klubu bardzo dziękujemy i gratulujemy.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj