Sport

  • 3 października 2019
  • wyświetleń: 2408

[ZDJĘCIA] III Zabrzeski Turniej Dzielnic w Piłce Nożnej

Publikacja sądowa:

III Zabrzeski Turniej Dzielnic w Piłce nożnej dla zawodników w wieku powyżej 35 lat, odbył się w sobotę 28 września na obiekcie stadionu w Zabrzegu.

III Zabrzeski Turniej Dzielnic w Piłce nożnej - 28.09.2019 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Turniej rozpoczął się o godzinie 13.00. Udział w zawodach wzięły 3 drużyny: Centrum-Las (zajęła ostatecznie 1. miejsce, Mościska (zajęła ostatecznie 2. miejsce), Świerklocz-Ochodza-Zapora (zajęła ostatecznie 3. miejsce).

Drużyny grały w składach 8-osobowych, a jedynym warunkiem uczestnictwa był wiek 35+. Podczas trwania turnieju kibice wraz z piłkarzami mieli do dyspozycji bufet z zimnymi i gorącymi napojami oraz domowymi wypiekami.

Po zakończonych rozgrywkach organizator zaprosił wszystkich uczestników zawodów oraz ich rodziny na gorący posiłek oraz zimne napoje. Każda drużyna otrzymała okazały puchar.

Nagrody wręczyli: Maciej Kołoczek Zastępca Burmistrza Czechowic-Dziedzic, Sołtys Zabrzega Andrzej Puskarczyk oraz radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Krzysztof Jarczok.

Najstarszy zawodnik Turnieju - Józef Pollak, lat 81, został podobnie jak w ubiegłym roku nagrodzony specjalnym upominkiem. Spotkanie towarzyskie po turnieju trwało do późnych godzin wieczornych.

Głównymi organizatorami imprezy i fundatorami nagród byli: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach oraz radny Krzysztof Jarczok. Współorganizatorem był klub sportowy Sokół Zabrzeg.

Radny Krzysztof Jarczok dziękuje Burmistrzowi Czechowic-Dziedzic za udzielone wsparcie przy organizacji zawodów, a także wszystkim przyjaciołom i znajomym, którzy włączyli się w przygotowanie zawodów i poczęstunku.

Celem turnieju były: zintegrowanie lokalnej społeczności i popularyzacja piłki nożnej jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.