Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 23 marca 2007
  • wyświetleń: 1441

III Turniej o Puchar Starosty w Judo

W dniu 11 marca w hali sportowej BKS Stal Bielsko rozegrany został III turniej Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Bielskiego w Judo Dzieci. W zawodach brało udział 155 zawodników z 15 klubów z województwa śląskiego i małopolskiego. Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach wiekowych t.j. klasy I-III Szkoły Podstawowej oraz klacy IV - VI Szkoły Podstawowej w kategori chłopców i dziewczat.

Bardzo dobrze zaprezentowali się w rywalizacji sportowcy z MOSiRu Czechowice-Dziedzice, którzy aż w siedmiu kategoriach okazali się bezkonkurencyjni. Dodatkowo wiele zawodników z klubu znalazło się także w najlepszych trójkach. W poszczególnych kategoriach wagowych uzyskano następujące wyniki:

Grupa chłopców młodszych klasy I -III szkoła podstawowa

Kategoria - 24 kg
1 miejsce Królikowski Michał KS Koka Jastrzębie
2 miejsce Wójcik Jakub KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Nycz Jacek UKS PTG Sokół Pisarzowice

Kategoria - 27 kg
1 miejsce Konior Kacper KS Gwardia Bielsko-Biała
2 miejsce Dziemba Marcin PM Katowice
3 miejsce Jakubiec Maksymilian KS Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria - 30 kg
1 miejsce Zykubek Dawid KS Koka Jastrzębie
2 miejsce Wójcik Michał Mosir Czechowice - Dziedzice
3 miejsce Wróżka Łukasz PM Katowice
3 miejsce Wilczak Mateusz Mosir Czechowice - Dziedzice

Kategoria - 33 kg
1 miejsce Lipa Arkadiusz Mosir Cieszyn
2 miejsce Lipa Adrian Mosir Cieszyn
3 miejsce Skocz Sławomir TS Wisła Kraków
3 miejsce Duraj Tymoteusz KS Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria - 36 kg
1 miejsce Binek Piotr Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Biel Adrian UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Węglorz Jakub Mosir Cieszyn
3 miejsce Skuza Kondrad PM Katowice

Kategoria -40 kg
1 miejsce Moryto Arkadiusz UKS Grot Kraków
2 miejsce Jarosiński Karol TS Wisła Kraków
3 miejsce Dworczyński Tomasz TS Wisła Kraków
3 miejsce Wójcik Antoni TS Wisła Kraków

Kategoria + 40 kg
1 miejsce Szczurowski Kacper AZS Gliwice
2 miejsce Kohlbrener Mikołaj TS Wisła Kraków
3 miejsce Hoffman Aleksander KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Dębicki Michał TS Wisła Kraków

Grupa chłopców starszych klasy IV - VI szkoła podstawowa

Kategoria -30 kg
1 miejsce Pękala Dawid UKS PTG Sokół Pisarzowice
2 miejsce Jabłoński Piotr TS Wisła Kraków
3 miejsce Szylewski Maciej PM Katowice
3 miejsce Żok Michał Mosir Mysłowice

Kategoria -33 kg
1 miejsce Wawrzyczek Pawel Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Szczepaniuk Wojtek Mosir Mysłowice
3 miejsce Solarz Wojtek KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Lewandowski Adrian Mosir Mysłowice

Kategoria -36 kg
1 miejsce Sojka Artur UKS PTG Sokół Pisarzowice
2 miejsce Puchała Wojtek Mosir Czechowice - Dziedzice
3 miejsce Koszyk Jakub Mosir Czechowice - Dziedzice
3 miejsce Lenczyk Łukasz Polonia Łaziska

Kategoria -39 kg
1 miejsce Kubicki Patryk AZS Gliwice
2 miejsce Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków
3 miejsce Gawli Marcel Mosir Mysłowice

Kategoria -42 kg
1 miejsce Stępak Filip UKS Grot Kraków
2 miejsce Otrząsek Wojtek KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Janowski Maciej TS Wisła Kraków

Kategoria -46 kg
1 miejsce Ładyga Oskar UKS Centrum Wisła
2 miejsce Pękala Szymon UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Wrona Aleksander UKS Centrum Wisła
3 miejsce Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria -50 kg
1 miejsce Skulik Przemysław Mosir Mysłowice
2 miejsce Burdek Paweł UKS Centrum Wisła
3 miejsce Starzyk Radosław UKS Grot Kraków
3 miejsce Janulek Paweł Polonia Łaziska

Kategoria -55 kg
1 miejsce Karkosz Patryk Mosir Mysłowice
2 miejsce Szyszkowski Arek Mosir Mysłowice
3 miejsce Chrobk Rafał TS Wisła Kraków
3 miejsce Malkowski Krzysztof Polonia Łaziska

Kategoria +55 kg
1 miejsce Pieczka Paweł Polonia Łaziska
2 miejsce Pękala Wojtek UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Szymala Kondrad UKS PTG Sokół Pisarzowice

Kategoria -27 kg
1 miejsce Niemczyk Alicja Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Piotrowska Karolina Mosir Mysłowice
3 miejsce Szczepańczyk Natalia KS Gwardia Bielsko-Biała

1 miejsce Griega Kamila Mosir Mysłowice
2 miejsce Tora Agnieszka UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Kurnta Kalina KS Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria -33 kg
1 miejsce Hulalka Karolina Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Bkaszczyk Gosia UKS Centrum Wisła

Kategoria +36 kg
1 miejsce Pekala Natalia UKS PTG Sokół Pisarzowice
2 miejsce Białczak Patrycja TS Hejnal Kety
3 miejsce Sikora Wiola KS Gwardia Bielsko-Biała

Grupa dziewcząt starszych klasy IV - VI szkoła podstawowa

Kategoria -36 kg
1 miejsce Gajdek Karolina Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Mendyka Ola Mosir Mysłowice
3 miejsce Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Jończyk Maria TS Hejnal Kety

Kategoria -36 kg
1 miejsce Rosińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
2 miejsce Niemiec Klaudia Mosir Czechowice -Dziedzice

Kategoria -42 kg
1 miejsce Zięba Karolina Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Piela Anna KS Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria -46 kg
1 miejsce Hulalka Ewelina Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Wykupil Marta Mosir Czechowice -Dziedzice
3 miejsce Twardzik Anna Polonia Łaziska

Kategoria +46 kg
1 miejsce Wawrzyczek Laura KS Gwardia Bielsko-Biała
2 miejsce Siarkowska Diana KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Szechłowicz Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Raszka Karolina UKS Centrum Wisla

Źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.