czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 stycznia 2020
  • 18 stycznia 2020
  • wyświetleń: 14363

LO im. Marii Skłodowskiej-Curie na 979. miejscu w rankingu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach zajęło 979. miejsce w rankingu Ranking Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2020. W zestawieniu sklasyfikowano 1000 liceów ogólnokształcących z całej Polski.

lo, liceum
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach · fot. LO im. M. Skłodowskiej-Curie


LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w 2019 roku zajęło 879. miejsce, zaliczyło zatem w tym roku spadek o 100 pozycji. Niestety w tegorocznym Rankingu Techników, w którym sklasyfikowano 500 tego typu szkół, nie znalazła się żadna czechowicka szkoła.

Ranking Perspektywy jest najważniejszym plebiscytem badającym poziom polskiego szkolnictwa. Ma on za zadanie pomóc młodym ludziom przy podejmowaniu jednej z najważniejszych życiowych decyzji, jaką jest wybór szkoły ponadpodstawowej.

Licea ogólnokształcące zostały ocenione za pomocą trzech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych.

Technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj