czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 2 kwietnia 2007
  • wyświetleń: 1625

Grand Prix o Puchar Starosty w Judo

Pierwszego dnia kwietnia w Bielsku-Białej odbyły się zawody Grand Prix o Puchar Starosty w Judo Dzieci. Bardzo dobrze podczas imprezy zaprezentowali się zawodnicy MOSiRu Czechowice-Dziedzice.

Wyniki:

Grupa chłopców młodszych klasy I – III szkoła podstawowa

Kategoria – 24 kg
1 miejsce Wójcik Jakub Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Nycz Jacek UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Królikowski Michał KS Koka Jastrzębie
3 miejsce Czarnik Tomasz TS Hejnał Kęty

Kategoria – 27 kg
1 miejsce Wójcik Michał Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Górowski Jakub KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Jakubiec Maksymilian KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Dyczek Kajetan KS Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria – 30 kg
1 miejsce Zykubek Dawid KS Koka Jastrzębie
2 miejsce Wróżka Łukasz PM Katowice
3 miejsce Wójcik Miczał Mosir Czechowice - Dziedzice
3 miejsce Kras Maciej Sokół Tuchów

Kategoria – 33 kg
1 miejsce Lipa Arkadiusz Mosir Cieszyn
2 miejsce Lipa Adrian Mosir Cieszyn
3 miejsce Wnęk Maksymilian TS Wisła Kraków

Kategoria – 36 kg
1 miejsce Binek Piotr Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Biel Adrian UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Węglorz Jakub Mosir Cieszyn
3 miejsce Skuza Kondrad PM Katowice

Kategoria – 40 kg
1 miejsce Jarosiński Karol TS Wisła Kraków
2 miejsce Murzański Grzegorz TS Wisła Kraków
3 miejsce Wójcik Antoni TS Wisła Kraków

Kategoria + 40 kg
1 miejsce Szczurowski Kacper AZS Gliwice
2 miejsce Hoffman Aleksander KS Gwardia Bielsko- Biała
3 miejsce Kohlbrener Mikołaj TS Wisła Kraków
3 miejsce Dębicki Michał TS Wisła Kraków

Grupa chłopców starszych klasy IV – VI szkoła podstawowa

Kategoria – 30 kg
1 miejsce Pękala Dawid UKS PTG Sokół Pisarzowice
2 miejsce Żok Michał Mosir Mysłowice
3 miejsce Jabłoński Piotr TS Wisła Kraków

Kategoria – 33 kg
1 miejsce Wawrzyczek Pawel Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Szczepaniuk Wojtek Mosir Mysłowice
3 miejsce Wróbel Korneliusz UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Grabowski Krystian TS Wisła Kraków

Kategoria – 36 kg
1 miejsce Lenczyk Łukasz Polonia Łaziska
2 miejsce Sojka Artur UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Koszyk Jakub Mosir Czechowice - Dziedzice
3 miejsce Skórka Michał Błękitni Tarnów

Kategoria – 39 kg
1 miejsce Kawałko Daniel AZS Gliwice
2 miejsce Korzec Jakub Błękitni Tarnów
3 miejsce Byrdziak Kacper KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Kubicki Patryk AZS Gliwice

Kategoria – 42 kg
1 miejsce Stępak Filip UKS Grot Kraków
2 miejsce Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
3 miejsce Otrząsek Wojtek KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Gąsior Paweł TS Wisła Kraków

Kategoria – 46 kg
1 miejsce Ładyga Oskar TS Wisła Kraków
2 miejsce Pękala Szymon UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Węgrzyn Jacek KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Cetere Krzysztof Sokół Tuchów

Kategoria – 50 kg
1 miejsce Skulik Przemysław Mosir Mysłowice
2 miejsce Janulek Paweł Polonia Łaziska
3 miejsce Głąb Dariusz Sokół Tuchów
3 miejsce Stanek Dawid Błękitni Tarnów

Kategoria – 55 kg
1 miejsce Szyszkowski Arek Mosir Mysłowice
2 miejsce Czyż Michal Polonia Łaziska
3 miejsce Żebrowski Maksymilian Mosir Czechowice - Dziedzice
3 miejsce Malkowski Krzysztof Polonia Łaziska

Kategoria +55 kg
1 miejsce Szymala Kondrad UKS PTG Sokół Pisarzowice
2 miejsce Pieczka Paweł Polonia Łaziska
3 miejsce Pękala Wojtek UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Łątka Oliwer Sokół Tuchów

Grupa dziewcząt młodszych klasy I – III szkoła podstawowa

Kategoria – 27 kg
1 miejsce Niemczyk Alicja Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Zięba Aneta Mosir Czechowice -Dziedzice
3 miejsce Piotrowska Karolina Mosir Mysłowice

Kategoria – 30 kg
1 miejsce Hulalka Karolina Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Sadłoń Maja Błękitni Tarnów
3 miejsce Tora Agnieszka UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Griega Kamila Mosir Mysłowice

Kategoria – +36 kg
1 miejsce Pekala Natalia UKS PTG Sokół Pisarzowice
2 miejsce Stukator Patrycja Polonia Łaziska
3 miejsce Jegierska Karolina LKS Simoradz

Grupa dziewcząt starszych klasy IV – VI szkoła podstawowa

Kategoria - 30 kg
1 miejsce Skórka Klaudia Błękitni Tarnów
2 miejsce Piotrowska Karolina Mosir Mysłowice
3 miejsce Nikiel Sylwia UKS PTG Sokół Pisarzowice

Kategoria – 36 kg
1 miejsce Gajdek Karolina Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Mendyka Ola Mosir Mysłowice
3 miejsce Hałas Karolina Mosir Czechowice -Dziedzice

Kategoria – 39 kg
1 miejsce Rosińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
2 miejsce Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Niemiec Klaudia Mosir Czechowice -Dziedzice

Kategoria – 46 kg
1 miejsce Hulalka Ewelina Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Zięba Karolina Mosir Czechowice -Dziedzice
3 miejsce Wykupil Marta Mosir Czechowice -Dziedzice
3 miejsce Twardzik Alina Polonia Łaziska

Kategoria +46 kg
1 miejsce Wawrzyczek Laura KS Gwardia Bielsko-Biała
2 miejsce Lepiarczyk Paulina Polonia Łaziska
3 miejsce Szechłowicz Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała


Źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.