• 5 lutego 2020
  • wyświetleń: 3470

Znakomity występ młodziczek Śląskiego Centrum Tenisa z Pszczyny

Materiał partnera:

Znakomity występ zaliczyły młodziczki Śląskiego Centrum Tenisa Pszczyna w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym U14 odbywającym się w Chorzowie w dniach 1-4 lutego.

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa

Zosia Strzyżewska zajęła 1. miejsce, a Natalia Kłys 2. miejsce w rywalizacji singlowej. Ponadto zawodniczki SCT Pszczyna występując razem w turnieju deblowym zdobyły brązowy medal zajmując 3. miejsce. Wielkie gratulacje dla naszych młodych mistrzyń oraz trenerów prowadzących.