czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 12 lutego 2020
  • 26 marca 2020
  • wyświetleń: 6347

Polska U20 - Anglia U20. Piłkarski hit został odwołany!

Za nami:

PZPN ogłosił, że mecze reprezentacji młodzieżowych zaplanowane na marzec zostały odwołane. Dotyczy to również meczu Polska-Anglia, który miał zostać rozegrany na Stadionie Miejskim 26 marca.

Polska, Anglia, Stadion
Polska U20 - Anglia U20. Piłkarski hit został odwołany! · fot. Jakub Ziemianin / TS Podbeskidzie


Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium kraju, Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że mecze reprezentacji Polski do lat 20 oraz do lat 19 (rocznik 2002), które miały odbyć się w marcu, zostały odwołane. W porozumieniu z selekcjonerem tych kadr, Jackiem Magierą, odwołano również przyjazd zawodników z klubów krajowych i zagranicznych na zgrupowanie w Ustroniu.

UEFA poinformowała również o odwołaniu najbliższych meczów Elite Round reprezentacji Polski 17 i U-17 kobiet, a także reprezentacji U-19 kobiet.


Jako że odwołanie nastąpiło z przyczyn niezależnych od organizatorów, osoby, które już wcześniej zakupiły bilet na to spotkanie proszone są o cierpliwość. Decyzja odnośnie formy rekompensaty zostanie podjęta po zakończeniu okresu wzmożonych restrykcji związanych z zagrożeniem epidemicznym.

new, mp / czecho.pl, źródło: PZPN

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.