czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 marca 2020
  • wyświetleń: 2174

Czechowicki MOSiR podsumował sezon na miejskim lodowisku

20256 osób skorzystało z czechowickiego lodowiska w zimie 2019/2020 - informuje MOSiR Czechowice-Dziedzice. MOSiR podsumował również akcje, które odbyły się na tafli obiektu przy ulicy Legionów.

Reklama

W minionym sezonie osoby odwiedzające miejskie lodowisko mogły skorzystać z wielu atrakcji. W grudniu dzieci miały okazję spotkać się z Mikołajem na łyżwach. W lutym odbył się bal karnawałowy z animatorem oraz konkurs na najciekawsze przebranie. Przez cały okres ferii dzieci miały okazję skorzystać ze szkółki łyżwiarskiej. Zajęcia odbywały się w 3 grupach dobranych poziomem zaawansowania.

Ponadto nową propozycją, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, była akcja "Instruktor czeka", podczas której pod fachowym okiem dzieci oraz dorośli mogli stawiać swoje pierwsze kroki na łyżwach oraz doskonalić swoją jazdę na lodzie. Tradycją miejskiego lodowiska stała się akcja pod nazwą "kolorowe piątki oraz rodzinne soboty".

Lodowisko było również areną zmagań sportowych - zorganizowano zawody w jeździe szybkiej na lodzie.

mp / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.