czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 4 maja 2007
  • wyświetleń: 1005

Koniec marzeń - porażka MRKS

To koniec marzeń o awansie. Jeżeli patrząc na grę MRKS Czechowice-Dziedzice w poprzednich spotkaniach można było mieć nadzieję, że dogoni ostatecznie lidera, to prysły one w czwartek, 3 maja. MRKS został rozgromiony w wyjazdowym meczu (choć rozgrywanym na własnym boisku) przez rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała 0:3.

Zespół Podbeskidzia od początku spotkania nadawał ton i rytm grze. Bielszczanie stwarzali groźne sytuacje już w pierwszej połowie, choć brakowało im szczęścia. Dopiero po przerwie rozsypał się worek z bramkami. Pierwszy zaatakował MRKS, ale pierwszy również bramkę... stracił. Od tego momentu czechowiczanie ruszyli do przodu bardziej zdecydowanie i wydawało się, że w końcu bramka będzie musiała paść. Po raz kolejny okazało się, że skuteczniejsi są piłkarze Podbeskidzia, to oni w samej końcówce spotkania trafiali do bramki MRKS, strzelili dwukrotnie.

MRKS ma już dwanaście punktów straty do LKS Czaniec. Do końca sezonu pozostało wprawdzie siedem spotkań, ale większość z nich lider musiałby przegrać, a nasi piłkarze wygrywać. Patrząc na dobre wyniki LKS, to marzenia o IV lidze należy odłożyć na kolejny sezon.

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.