czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 maja 2020
  • wyświetleń: 4231

MRKS w przeszłości: kartingi, łucznictwo, boks...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Historyczne ciekawostki" podaj

W dzisiejszych czasach MRKS Czechowice-Dziedzice kojarzy się mieszkańcom naszego miasta głównie z piłkarzami, którzy obecnie grają w IV lidze. Jednak w przeszłości w MRKS działały inne sekcje. Dziś, dzieki profilu klubu na Facebooku, chcemy Wam je przybliżyć.

Chociaż po dziś dzień w MRKS Czechowice-Dziedzice przetrwał tylko futbol, to jednak absolutnie nie możemy przy okazji rysów historycznych zapomnieć o innych sekcjach, które na przestrzeni niemal 100 lat lat prężnie funkcjonowały w klubie. Były to takie dyscypliny jak boks, gimnastyka, hokej na lodzie, kartingi, lekkoatletyka, łucznictwo, siatkówka, podnoszenie ciężarów, szachy i tenis stołowy.

MRKS w przeszłości: kartingi, łucznictwo, boks... · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Historyczne ciekawostki

Odkurzamy stare zdjęcia i niezwykłe historie mieszkańców Czechowic-Dziedzic oraz okolicznych miejscowości sprzed lat. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Historyczne ciekawostki" podaj