czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 20 maja 2020
  • wyświetleń: 2224

Wojciech Jarosz nie jest już trenerem MRKS Czechowice-Dziedzice

18 maja na spotkaniu Zarządu Klubu została podjęta decyzja o zakończeniu współpracy Klubu z trenerem pierwszej drużyny MRKS Czechowice-Dziedzice, Wojciechem Jaroszem. Jak podkreśla MKRS, obie strony podjęły tę decyzję wspólnie i rozstały się w przyjaznej atmosferze.

wojciech jarosz MKRS
Wojciech Jarosz nie jest już trenerem pierwszej drużyny MRKS · fot. MKRS


Były szkoleniowiec prowadził czechowiczan od 10 kwietnia ubiegłego roku, łącznie w 26 meczach ligowych. Jego podopieczni odnieśli w nich 14 zwycięstw, zanotowali 4 remisy i ponieśli 8 porażek, a wszystko to przy bilansie bramkowym 49-43.

W zakończonym z powodu pandemii koronawirusa już po rundzie jesiennej sezonie 2019/20 drużyna uplasowała się na siódmej lokacie w tabeli IV ligi śląskiej, gr.II, gromadząc w 15. spotkaniach 23 punkty (7 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek - bramki 29-29).

Póki co, nie jest jeszcze znane nazwisko nowego szkoleniowca czechowickich piłkarzy. Gdy tylko zapadną wiążące decyzje, Klub niezwłocznie o nich poinformuje.

ar / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.