czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 7299

Boot Camp Kids w Parku Miejskim - "Pociąg do Stacji Forma"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj

Klub Sportowy Strong Life zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na treningi w terenie . W tym roku spotykanie odbędzie się w małych grupach w parku "Lasek" przy ulicy Sienkiewicza 8.

Boot Camp Kids w Parku Miejskim- ,,Pociąg do Stacji Forma'' · fot. Elżbieta Zarębska


Treningi zaplanowane są w okresie czerwiec-sierpień, będą jedną z form zajęć jakie Klub Sportowy Strong Life przygotował i oferuje najmłodszym w okresie wakacji. W treningach udział biorą najmłodsi zawodnicy sekcji Fitness Sportowe Dzieci, którzy zapraszają i zachęcają do wspólnego treningu dzieci niezrzeszone w Klubie.

- Trening w terenie to doskonała forma spędzania aktywnie czasu ze swymi dziećmi. Dzieci pokonują przeszkody, biegają, trenują oraz doskonale się bawią. Współpracują z sobą oraz rywalizują. Rozwijają swoją kreatywność, twórcze myślenie a pomysły pokonywania przez dzieci przeszkód nawet dla mnie bywają odkrywcze. Dziękuję Dzieciakom jak i rodzicom za wspaniałą zabawę w ubiegłym roku (fotorelacja poniżej) jednocześnie pragnę zachęcić i zaprosić Was po raz kolejny do udziału w moich treningach. Treningi odbywać się będą zgodnie z obowiązującymi zaleceniami i obostrzeniami - mówi Elżbieta Zarębska, organizatorka wydarzenia.

Rodzice oraz dzieci pragnące dołączyć do akcji, proszone są o zgłoszenia:
Klub Sportowy Strong Life
Telefonicznie 604 248 845
email: kwadransowygrubas@wp.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Sportowy Strong Life

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj