czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 1 czerwca 2020
  • 5 lipca 2020
  • wyświetleń: 3062

Rowerowy początek lata - zaproszenie na wyjazdy rowerowe

Za nami:

Pod koniec czerwca oraz na początku lipca odbędą się dwa ciekawe wyjazdy rowerowe - wokół jeziora Goczałkowickiego oraz na tyskie Paprocany.

Reklama

Pierwszy wyjazd pod nazwą "Powitanie lata 2020" odbędzie się 21 czerwca (niedziela), a jego trasa będzie wiodła wokół jeziora Goczałkowickiego. Start: godzina 13.00, miejsce: schody wejściowe na wale od ulicy do Zapory w Zabrzegu. Długość trasy: 48 km.

Drugi wyjazd pod nazwą "Trzy jeziora" odbędzie się 5 lipca (niedziela), a jego trasa będzie wiodła od Jeziora Goczałkowickiego, poprzez Łąkę aż do tyskich Paprocan. Start: godzina 13.00, miejsce: schody wejściowe na wale od ulicy do Zapory w Zabrzegu. Długość trasy: 75 km.

Na wyjazdy zaprasza Jerzy Bożek.

Dwie trasy prowadzą malowniczymi ścieżkami i dróżkami w zdecydowanej większości o bardzo małym natężeniu ruchu także z pominięciem ruchu samochodowego. Obowiązują maseczki i zachowanie wymaganej odległości pomiędzy uczestnikami. Wszelkie sprawy,które mogą wystąpić na trasie każdy uczestnik załatwia we własnym zakresie. Organizator zapewnia wyłącznie znajomość i przewodnictwo po trasie.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.