czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 23 maja 2007
  • wyświetleń: 2069

Drużynowy sukces powiatu w judo

Przedstawiamy wyniki Grand Prix o Puchar Starosty Bielskiego w Judo, które odbyły się w kwietniu w Bielsku Białej. Łącznie w cyklu zawodów brało udział 22 kluby z województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego. W całym cyklu sklasyfikowano 252 zawodników i zawodniczek. Zawody skończyły się sukcesem zawodników z naszego powiatu.

Grupa chłopców młodszych klasy I – III szkoła podstawowa

Kategoria – 24 kg
1 miejsce Królikowski Michał KS Koka Jastrzębie
2 miejsce Barczyk Jan UKS Judo Wolbrom
3 miejsce Jakubiec Maksymilian KS Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria – 27 kg
1 miejsce Wójcik Jakub Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Konior Kacper KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Nycz Jacek UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Garlacz Krzysztof TS Hejnał Kęty

Kategoria – 30 kg
1 miejsce Zykubek Dawid KS Koka Jastrzębie
2 miejsce Wójcik Michał Mosir Czechowice - Dziedzice
3 miejsce Tomala Maciej Mosir Czechowice - Dziedzice

Kategoria – 33 kg
1 miejsce Lipa Arkadiusz Mosir Cieszyn
2 miejsce Lipa Adrian Mosir Cieszyn
3 miejsce Błaut Kamil UKS Judo Wolbrom
3 miejsce Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom

Kategoria – 36 kg
1 miejsce Węglorz Jakub Mosir Cieszyn
2 miejsce Półtorak Jakub UKS Judo Wolbrom
3 miejsce Biel Adrian UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Moń Szymon UKS Judo Wolbrom

Kategoria + 39 kg
1 miejsce Hoffman Aleksander KS Gwardia Bielsko- Biała
2 miejsce Nipsuj Bartosz KS Gwardia Bielsko- Biała
3 miejsce Kondziołka Igor UKS Judo Wolbrom

Grupa chłopców starszych klasy IV – VI szkoła podstawowa

Kategoria – 30 kg
1 miejsce Pękala Dawid UKS PTG Sokół Pisarzowice
2 miejsce Żok Michał Mosir Mysłowice
3 miejsce Wilczak Mateusz Mosir Cieszyn

Kategoria – 33 kg
1 miejsce Wawrzyczek Pawel Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Wróbel Korneliusz UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Solarz Wojciech Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria – 36 kg
1 miejsce Puchała Wojciech Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Sojka Artur UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Szczepaniuk Wojciech Mosir Mysłowice

Kategoria – 39 kg
1 miejsce Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
2 miejsce Skórka Szymon Czarni Bytom
3 miejsce Gawlik Marcel Mosir Mysłowice
3 miejsce Kubicki Patryk AZS Gliwice

Kategoria – 46 kg
1 miejsce Pękala Szymon UKS PTG Sokół Pisarzowice
2 miejsce Rubach Dawid Czarni Bytom
3 miejsce Rams Antoni UKS Judo Wolbrom
3 miejsce Fira Damian UKS Judo Wolbrom

Kategoria – 50 kg
1 miejsce Skulik Przemysław Mosir Mysłowice
2 miejsce Kowal Witold Czarni Bytom
3 miejsce Janulek Paweł Polonia Łaziska
3 miejsce Mężek Daniel Czarni Bytom

Kategoria – 55 kg
1 miejsce Słabiak Grzegorz Mosir Czechowice - Dziedzice
2 miejsce Kieczka Łukasz Mosir Czechowice - Dziedzice
3 miejsce Karkosz Patryk Mosir Mysłowice
3 miejsce Czyż Michał Polonia Łaziska

Kategoria +55 kg
1 miejsce Kłoczko Grzegorz Czarni Bytom
2 miejsce Szymala Kondrad UKS PTG Sokół Pisarzowice
3 miejsce Pieczka Paweł Polonia Łaziska
3 miejsce Czyżowicz Piotr Czarni Bytom

Grupa dziewcząt młodszych klasy I – III szkoła podstawowa

Kategoria – 27 kg
1 miejsce Niemczyk Alicja Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Klaudia Nowak Czarni Bytom
3 miejsce Zięba Aneta Mosir Czechowice -Dziedzice

Kategoria – 30 kg
1 miejsce Hulalka Karolina Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Tora Agnieszka UKS PTG Sokół Pisarzowice

Kategoria +36 kg
1 miejsce Pekala Natalia UKS PTG Sokół Pisarzowice
2 miejsce Stukator Patrycja Polonia Łaziska
3 miejsce Legierska Karolina LKS Simoradz

Grupa dziewcząt starszych klasy IV – VI szkoła podstawowa

Kategoria – 36 kg
1 miejsce Rasińka Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
2 miejsce Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Niemiec Klaudia Mosir Czechowice -Dziedzice

Kategoria – 39 kg
1 miejsce Rosińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
2 miejsce Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Niemiec Klaudia Mosir Czechowice -Dziedzice

Kategoria – 42 kg
1 miejsce Zięba Karolina Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Stańczyk Natalia Mosir Cieszyn
3 miejsce Cich Patrycja Mosir Cieszyn

Kategoria – 46 kg
1 miejsce Wykupil Marta Mosir Czechowice -Dziedzice
2 miejsce Węgrzyn Laura Czarni Bytom
3 miejsce Pacut Beata Czarni Bytom
3 miejsce Hulalka Ewelina Mosir Czechowice -Dziedzice

Kategoria +46 kg
1 miejsce Wawrzyczek Laura KS Gwardia Bielsko-Biała
2 miejsce Karpińska Nikola Czarni Bytom
3 miejsce Siarkowska Diana KS Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce Lniany Sonia Czarni Bytom

Klasyfikacja końcowa chłopcy młodsi
1 Lipa Arkadiusz - Mosir Cieszyn
2 Zykubek Dawid - KS Koka Jastrzębie
3 Lipa Adrian - Mosir Cieszyn
4 Królikowski Michał - KS Koka Jastrzębie
5 Wójcik Jakub - Mosir Cz-Dz
6 Węglorz Jakub - Mosir Cieszyn
7 Konior Kacper - Gwardia B-B
8 Szczurowski Kacper - AZS Gliwice
9 Hoffman Aleksander - Gwardia B-B
10 Biel Adrian - UKS Pisarzowice
11 Binek Piotr - Mosir Cz-Dz
12 Wójcik Michał - Mosir Cz-Dz
13 Górowski Jakub - Gwardia B-B
14 Kohlbrenner Mikołaj - TS Wisła Kraków
15 Wróżyna Łukasz - Polonia Łaziska

Klasyfikacja końcowa chłopcy starsi
Pękala Dawid - UKS Pisarzowice
Sojka Artur - UKS Pisarzowice
Wawrzyczek Paweł - Mosir Cz-Dz
Pękala Szymon - UKS Pisarzowice
Skulik Przemysław - Mosir Mysłowice
Kubicki Patryk - AZS Gliwice
Szczepanik Wojciech - Mosir Mysłowice
Solarz Wojciech - Gwardia B-B
Kawałko Daniel - AZS Gliwice
Szyszkowski Arek - Mosir Mysłowice
Pieczka Paweł - Polonia Łaziska
Wrona Aleksander - TS Wisła Kraków
Lenczyk Łukasz - Polonia Łaziska
Karkosz Patryk - Mosir Mysłowice
Czyż Michał - Polonia Łaziska

Klasyfikacja dziewczyny młodsze
Pękala Natalia - UKS Pisarzowice
Hulalka Karolina - Mosir Cz-Dz
Niemczyk Alicja - Mosir Cz-Dz
Tora Agnieszka - UKS Pisarzowice
Grzega Kamila - Mosir Mysłowice
Chrapek Dominika - LKS Simoradz
Białczyk Patrycja - TS Hejnal Kęty
Sadłoń Maja - Blękitni Tarnów
Skorlecka Agata - Mosir Mysłowice
Stukator Patrycja - Polonia Łaziska
Piotrowska Karolina - Mosir Mysłowice
Mitka Karolina - Świętochłowice
Urbańska Karolina - Świętochłowice
Zieba Aneta - Mosir Cz-Dz
Sikora Wioletta - Gwardia B-B

Klasyfikacja dziewczyny starsze
Gajdek Karolina - Mosir Cieszyn
Hulalka Ewelina - Mosir Cz-Dz
Wawrzyczek Laura - Gwardia B-B
Siarkowska Diana - Gwardia B-B
Wykupil Marta - Mosir Cz-Dz
Zięba Karolina - Mosir Cz-Dz
Mendyka Aleksandra - Mosir Mysłowice
Kamińska Justyna - Gwardia B-B
Szczepańczyk Klaudia - Gwardia B-B
Rosińska Maja - Gwardia B-B
Niemiec Klaudia - Mosir Cz-Dz
Piela Agnieszka - Gwardia B-B
Jończy Maria - TS Hejnał Kęty
Niedźwiedź Anieszka - PM Katowice
Szachłowicz Klaudia - Gwardia B-B

Klasyfikacja drużynowa
1 miejsce Mosir Czechowice – Dziedzice
2 miejsce KS Gwardia Bielsko – Biała
3 miejsce UKS i „PTG Sokół” w Pisarzowicach
4 miejsce Mosir Mysłowice
5 miejsce TS Wisła Kraków
6 miejsce Mosir Cieszyn
7 miejsce Polonia Łaziska

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.