czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 26 maja 2007
  • wyświetleń: 920

Łukasz Piszczek mistrzem Polski

Zagłębie Lubin zostało w sobotę piłkarskim mistrzem kraju. Tym razem Łukasz Piszczek bramki nie zdobył, ale przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie rozegrał pełne 90 minut przeciwko stołecznej Legii i może cieszyć się z tytułu. Zagłębie pokonało poprzednich mistrzów Polski 2:1.

W minionym sezonie 2006/2007 urodzony w Czechowicach-Dziedzicach piłkarz strzelił 11 goli i w tabeli najskuteczniejszych zajął wysokie trzecie miejsce. Sezon był udany dla Łukasza również z powodu debiutu w pierwszej reprezentacji, co więcej - wciąż pozostaje w orbicie zainteresowań Leo Beenhakkera.

Od kilku tygodni nie milkną rownież pytania gdzie Łukasz Piszczek zagra w przyszłym sezonie. Zainteresowanie wyraziło już kilka polskich klubów, ale snajper ma obowiązujący kontrakt z Herthą Berlin. Z kolei Zagłębie, gdzie został wypożyczony, na pewno będzie chciało zatrzymać u siebie utalentowanego piłkarza.

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.