czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 29 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1320

Minimalna przegrana MRKS w pierwszym wakacyjnym sparingu

Po blisko czterech miesiącach przerwy, spowodowanej pandemią koronawirusa, do boiskowej rywalizacji w sobotę, 27 czerwca powrócili piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice. W premierowym test-meczu podczas okresu przygotowawczego do sezonu 2020/21, podopieczni nowego trenera Jarosława Kupisa zmierzyli się na wyjeździe z ligowym przeciwnikiem - Decorem Bełk.

Reklama

Minimalna przegrana MRKS w pierwszym wakacyjnym sparingu
Minimalna przegrana MRKS w pierwszym wakacyjnym sparingu · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


W pierwszej - wyrównanej odsłonie, nieco więcej klarownych okazji do zdobycia gola mieli dobrze spisujący się goście, ale byli oni na bakier ze skutecznością. Po przerwie i licznych zmianach czechowiczanie zaprezentowali się odrobinę słabiej, a na dodatek w 84. minucie stracili oni decydującą o końcowym rozstrzygnięciu bramkę, gdy celnym uderzeniem po tzw. "krótkim rogu" testowanego bramkarza MRKS-u pokonał jeden z graczy Decoru.

Sparing nr 1: Boczne boisko w Bełku, ul. Główna 28 /27 czerwiec 2020r. , godz.11:00/

KS Decor Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 (84 min.)

MRKS: testowany bramkarz I - Loranc, Zarychta, testowany zawodnik I, Wójcik - Przemyk, Żurek, Szędzielarz, Adamiec, Raszka - testowany zawodnik II oraz testowany bramkarz II - Kubica, Wajdzik, testowany zawodnik III, Polakowski, Gondko

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.