czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 29 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1951

LKS Ligota wygrywa w sparingu z Sokołem Zabrzeg

Dwie drużyny z gminy Czechowice-Dziedzice - Sokół Zabrzeg oraz LKS Ligota zmierzyły się ze sobą w sparingu na zabrzeskim stadionie im. Henryka Puzonia. Spotkanie odbyło się w sobotę, 27 czerwca i zakończyło się zwycięstwem zawodników z Ligoty 3:1.

Reklama

PocztowkazCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,Zabrzeg,Stadion,Sport,Sokół,MOSiR,fotodnia,ins
LKS Ligota wygrywa w sparingu z Sokołem Zabrzeg · fot. Michał Krzywonos


Spotkanie w Zabrzegu było trzecim spotkaniem kontrolnym dla drużyny z Ligoty, a pierwszym dla Sokoła Zabrzeg po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa.

Spotkanie toczyło się w wolnym tempie i raczej nie porywało. Pierwszego gola w spotkaniu strzelił dla LKS Ligota Łukasz Czerpak po dograniu Michała Więcka. Zawodnicy z Zabrzega szybko wyrównali i przez większość meczu utrzymywał się wynik remisowy. Dopiero pod koniec spotkania za strzelanie goli zabrał się Wojtek Deptuch, który w krótkim czasie trafił trzy razy do bramki. Przy jednym trafieniu popularnego "Maty" sędzia dopatrzył się pozycji spalonej dlatego mecz zakończył się wynikiem 3-1.

mp / czecho.pl
źródło: LKS Ligota

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.