czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 16 lipca 2020
  • wyświetleń: 1099

MRKS Czechowice-Dziedzice zremisował z trzecioligowcem

Już piąty raz w sparingowe szranki przed zbliżającą się wielkimi krokami inauguracją nowego sezonu stanęli gracze MRKS-u Czechowice-Dziedzice, mierząc się na boisku w Ligocie z trzecioligowym Rekordem Bielsko-Biała.

Reklama

MRKS - Rekord Bielsko-Biała
MRKS zremisował z Rekordem Bielsko-Biała w meczu sparingowym rozegranym 15 lipca · fot. MRKS


Po pierwszej - bezbramkowej odsłonie i kilku okazjach z obu stron, otwarcie rezultatu nastąpiło w 61. minucie, gdy po centrze Adamca z rzutu rożnego ładnym półwolejem bramkarza bielszczan do kapitulacji zmusił Żurek. Odpowiedź Rekordu nastąpiła z kolei w 83. minucie kontrolnej potyczki, gdy po centrze Caputy z prawego skrzydła, niepilnowany Ciućka pewnym uderzeniem ustalił wynik środowej konfrontacji na 1:1 (0:0).

Ostatnim sprawdzianem formy przed walką o ligowe punkty będzie dla podopiecznych Jarosława Kupisa test-mecz z przedstawicielem skoczowsko-żywieckiej "okręgówki" - Czarnymi Jaworze, który zostanie rozegrany na terenie rywala w najbliższą sobotę, 18 lipca o godzinie 13.00.

Sparing nr 5: Boisko w Ligocie, ul. Wapienicka, 15 lipca, godz.18:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice - BTS Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Żurek (61 min.), 1:1 Ciućka (83 min.)

MRKS: Świerczek - Gondko, Zarychta, Wrana, Przemyk - Raszka, Wajdzik, Tomko, Kubica, Gurawski - Jonkisz oraz Żurek, Adamiec, Loranc, testowany zawodnik, Bryczek, Szędzielarz, Polakowski
Trener: Jarosław Kupis

Rekord: Kucharski - Gaudyn, Kareta, testowany zawodnik, Caputa - Iwanek, Wyroba, Szymański, Gleń - Czaicki, Guzdek oraz Grabowski, Mucha, Rucki, Waliczek, Żołna, Sz.Wróblewski, Gawlak, Madzia, Sobik, N.Wróblewski, Wróbel, Ciućka.

Trener: Dariusz Mrózek

ar / czecho.pl
źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.