czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 29 lipca 2020
  • 30 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4034

8 sierpnia startuje Grand Prix miasta w siatkówce plażowej

Za nami:

MOSiR Czechowice-Dziedzice zaprasza na cykl zawodów siatkówki plażowej "Grand Prix Czechowic-Dziedzic 2020". Cykl składa się z trzech turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego w kategoriach mikst oraz mężczyzn.

Reklama

siatkówka
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Pierwszy turniej eliminacyjny odbędzie się w dniach 8-9 sierpnia, drugi 15-16 sierpnia, trzeci 22-23 sierpnia. Turniej finałowy rozegramy 29 oraz 30 sierpnia. Zawodnicy w każdym turnieju zdobywają punkty rankingowe. Do turnieju finałowego zakwalifikuje się 7 par z największą ilością punktów po trzech turniejach eliminacyjnych oraz para z dziką kartą Organizatora. Wpisowe na każdy turniej wynosi 30zł od pary. Każdy uczestnik w ramach wpisowego uprawniony jest do wejścia na basen. Organizatorzy zapewniają dodatkowo posiłek oraz wodę.

Szczegółowe informacje znajdziecie na plakacie oraz w regulaminie w załączniku. Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu. Uwaga, zmianie uległ adres e-mail, zgłoszenie będą przyjmowane tylko na adres imprezy@mosirczechowice-dziedzice.pl

Patronat nad imprezą objął portal czecho.pl

plakat grand prix siatkówka plażowa
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.