Sport

  • 18 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2088

Trwa nabór do Szkółek Tenisowych w Śląskim Centrum Tenisa

Materiał partnera:

Szkółki Tenisowe w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie rozpoczęły nabór na rok szkolny 2020/2021. Koszt już od 120 zł na miesiąc. Zapraszamy dzieci i młodzież od 3 do 17 roku życia. Zajęcia ruszają od wtorku, 1 września.

tenis, dziecko
W Śląskim Centrum Tenisa trwa nabór dzieci i młodzieży do Szkółek Tenisowych · fot. pixabay.com


Daj swojemu dziecku możliwość rozpoczęcia pięknej tenisowej przygody, która zaowocuje zbalansowanym rozwojem fizycznym i pomoże wyrobić u dziecka sportowy charakter.

Oferujemy zróżnicowane opcje zajęć z trenerem - w grupach rówieśniczych lub indywidualnie, jeden, dwa lub więcej razy w tygodniu.

Nasi trenerzy wychowali już wielu utytułowanych zawodników. W Śląskim Centrum Tenisa Twoje dziecko jest w najlepszych rękach i trenuje w najbardziej komfortowych warunkach w kraju.

Trenerzy tenisa: Piotr Słotwiński, Mateusz Piotrowski, Michał Nowicki, Grzesiek Galus, Sławosz Pękała, Tomasz Bałuch.

Tenis jest sportem niekontaktowym, co sprawia, że jest bezpieczniejszy w porównaniu z większością gier zespołowych w dobie epidemii. W Śląskim Centrum Tenisa dbamy o Wasze bezpieczeństwo - wszystkie powierzchnie są codziennie czyszczone, w całym obiekcie dostępne są środki do dezynfekcji.

Zapisy pod numerem telefonu: 32 210 11 61 lub mailowo: info@centrumtenisa.pl.

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj