Sport

  • 20 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2302

Kurs Tenis Xpress dla dorosłych w Śląskim Centrum Tenisa

Materiał partnera:

Czy wiesz, że możesz nauczyć się grać w tenisa w ciągu 6 spotkań? Śląskie Centrum Tenisa zaprasza na ekspresowy kurs Tenis Xpress. Graj całkiem dobrze już po 6-tygodniowym kursie (6 treningów, każdy po 1,5 godziny).

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa


Tenis Xpress to nowatorski program nauki gry w tenisa dla dorosłych. Program skierowany jest zarówno dla pań jak i dla panów, to propozycja zarówno dla osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z tenisem jak i dla tych, którzy powracają do tego pięknego sportu po latach. To również propozycja dla osób, które trenowały kiedyś z trenerem, lecz nigdy nie rozgrywały meczów na punkty.

Z myślą o paniach, stworzyliśmy specjalną strefę - osobną grupę Ladies.

Podstawą Tenis Xpress jest opracowany przez Międzynarodową Federację Tenisa (ITF) dziewięciogodzinny kurs realizowany w formie zajęć grupowych. Celem programu jest udowodnienie, że grać w tenisa można nauczyć się w każdym wieku oraz obalenie mitu, że nauka gry w tenisa osoby dorosłej musi odbywać się tylko i wyłącznie w formie indywidualnych lekcji z trenerem.

Ideą programu Tenis Xpress jest, aby każdy gracz już na pierwszej lekcji: serwował, rozgrywał wymiany, liczył punkty, zaś po 6 spotkaniach:

  • znał przepisy gry,
  • posiadał podstawowe umiejętności techniczne w zakresie gry z głębi kortu, serwisu i volleya,
  • czuł pewność w grze na punkty,
  • znał podstawowe elementy taktyki gry.


Tenis Xpress to program specjalnie dla Ciebie, zapisz się: 32 210 11 61, 781 160 170, email: info@centrumtenisa.pl.

Dobra zabawa gwarantowana!Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj