Reklama

Sport

  • 29 sierpnia 2020
  • 1 września 2020
  • wyświetleń: 2699

Dzień Tańca w Śląskim Centrum Tenisa - zajęcia bezpłatne!

Materiał partnera:

Dzień Tańca w Śląskim Centrum Tenisa! Już od 1 września ruszają zajęcia z tańca współczesnego dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia taneczne dla kobiet "Lady Styling".

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa


We wtorek, 1 września wszystkie zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych są bezpłatne - bez zobowiązań, bez deklaracji - spróbuj tanecznej energii i daj się porwać w wir tańca.

Zajęcia dla dzieci będą prowadzone we wtorki w dwóch grupach wiekowych:
  • godz. 17.00 - Taniec współczesny 7 - 10 lat,
  • godz. 18.00 - Taniec współczesny 10 - 13 lat.


Zajęcia dla kobiet:
  • godz. 19.00 - Lady Styling.


Wszystkie zajęcia prowadzi znakomita i przesympatyczna instruktorka tańca Wiktoria Różycka. Wiktoria jest osobą, która zdobywa doświadczenie taneczne od 4. roku życia. W trakcie swojej nauki poznawała style tańca takie, jak balet, hip hop, dancehall, taniec współczesny. Od 6 lat skupia się w szczególności na tańcu intuicyjnym oraz tańcach socjalnych - Bachata, Zouk, Salsa.

Najważniejszą myślą, według której przekazuje wiedzę, jest tworzenie ruchu tanecznego w zgodzie ze swoim ciałem i jego naturalnymi predyspozycjami. Dlatego właśnie najlepiej odnajduje się w tańcu współczesnym i intuicyjnym. Pozwala sobie na rozwój poprzez eksperymentowanie, szukanie nowych sposobów na poruszanie się i stara się, aby wszystko co tworzy na parkiecie było odzwierciedleniem jej temperamentu i samopoczucia!

Zapraszamy wszystkich chcących rozpocząć lub kontynuować taneczną przygodę we wtorek, 1 września, bez opłat, bez zapisów - po prostu przyjdź lub przyprowadź swoje dziecko.Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj